pre loader

logo.png

Serious Sailing Serious Fun

Deelnemers en Uitslagen

Zichtbaar 1 tot 10 (19 Totaal)
Klasse Voornaam Achternaam Boot naam Type Jacht Merk Jacht Lengte ft. Aantal opvarenden
ORC Dennis Bezemer Angry Pirate One off Doug Peterson 51 51 6
ORC Rimmer Stumpel Pelgrim 41 Salona 41 8
ORC Jacqueline Terpstra Madmax First Beneteau 41 2
ORC Jacqueline Terpstra Madmax First 41s5 Beneteau 41 5
ORC Pieter Hadjidais Marlijn First 35 Benetau 35 6
Toer Kay Beyen Iska Bavaria 32 Bavaria 32 3
Toer Jeroen Brauns Hinder 34SV Dehler 34 400
Toer Tom Touber Luie Stoel 2 455 Hanse 45 4 of 5
Toer Gerard Westmeijer Charlie First 47.7 Beneteau 47.7 3
Toer Norbert Borker Easy 36 Cruiser Bavaria 36 4
Toer Allard van Schoneveld Funny 2 X-362 X-Yachts 10,7 meter 3
Toer Xander Kooi My Way Contest 60 CS Contest 60 5
Toer Wally (Leonard Walburg) Spruijt Hendrika twee master Danish Flower 35 35 5
Toer Egbert Jan Weeber Vamos Kustvaarder 36 Koopmans 36 4
Toer ronald onnes blauwe balg one off one off 32 3
Toer Marco Koenen Biscaya Sun Fast Jeanneau 36 5
Shorthanded nico Budel sec HAYAI class 40 Akilaria 40 2
Shorthanded Marcel Witteveen Smooth Operator X-402 X-Yacht 40 2
Shorthanded Frans Budel sec Hayai Class 40 acrelaria 40 2

Uitslagen

Uitslagen 2015 totaal

 

Uitslagen CC 2015.pdf

 

Uitslagen voorgaande jaren

 

 ORC - 2,3,4


 23  Deelnemers  ORC ToT Offshore

ZeilnoNaamGPHToT-IToT-OSpi
7246 Ciel Bleu
First 40.7
607,8 0,9916 0,9885 Ja
5445 Explosion
Dynamic 37
637,4 0,9486 0,9419 Ja
3844 TINTAMARRE
Sigma 38
647,4 0,9336 0,9274 Ja
NED 7070 COOL RED
Spirit 36 DD
656,8 0,9128 0,9146 Ja
5759 BROERSBANK
Breehorn 44
657,1 0,9091 0,9132 Ja
NED 5216 JEANINE
F&F 95
663,3 0,9043 0,9050 Ja
NED 5087 FIFTY-FIFTY
F & F 95
672,4 0,8942 0,8929 Ja
NED 5903 COPPELSTOCK
Chance 37
673,2 0,8945 0,8915 Ja
1502 ROSA
Scaldis
674,2 0,8886 0,8902 Ja
NED 5900 DJAMBO
Swan 38
696,0 0,8633 0,8621 Ja
6217 ZOUT OP MIJN HUID
Winner 950
700,3 0,8623 0,8571 Ja
NED 3525 MAMABE
Sigma 33 OOD
702,0 0,8582 0,8547 Ja
5958 INSPIRIT
Spirit 32 * 1.80
718,3 0,8375 0,8357 Ja
5909 VAGEBOND
Dufour 35
720,7 0,8326 0,8333 Ja
2001 THALASSA
Victoire 933 *1.80
725,6 0,8289 0,8276 Ja
NED 6610 Binkie Toy
First 305
733,1 0,8193 0,8186 Ja
6801 DA CAPO
Grinde820x1.70
755,5 0,7935 0,7947 Ja
NED 6621 Amphitrite
Halberg Rassy 36
758,8 0,7790 0,7916 Ja
7208 Knoodle
Alberg 35x1.58
774,6 0,7667 0,7752 Ja
1338
ORC
2000,0 2,0000 2,0000 Ja
5291
ORC
2000,0 2,0000 2,0000 Ja
7221 Ailiza
ORC
2000,0 2,0000 2,0000 Ja
8229
ORC
2000,0 2,0000 2,0000 Ja

 
 


SW


 20  Deelnemers  SW factor

ZeilnoNaamSW-factorSpi
19 Kalliope
Winner 950
10,00 Ja
6 Red Arrow
Waarschip 36 LD
84,00 Ja
24 Sea Goddess
Hanse 411
86,00 Ja
15 FiXedmarus
Baron 135
87,00 Ja
11 Blue InQ
Elan 40
89,00 Ja
18 Jonas
Yawl 55
89,00 Ja
20 La Barraka
Sunfast 37
89,00 Ja
16 Havana
Dufour classic 36
92,00 Ja
17 Iced Tea II
Oceanis 411
92,00 Ja
10 Seaborne
Halberg Rassy 42
93,00 Ja
22 PIM
Jaenn. DS 43
96,00 Ja
12 Cantine
Contest 36
97,00 Ja
5 Papagaaid
Pufin
98,00 Ja
2 Triton
Kievit 10,5
99,00 Ja
7 Bon Bini
Contest 35 s
100,00 Ja
14 Dad's Fun Too
Etap 301
100,00 Ja
21 Nanna
Vindo 55
100,00 Ja
4 Kerewin
Noorse jol 41
101,00 Ja
785 Ritme
Pionier 9,05
101,00 Ja
23 Salina
Compromis 777
105,00 Ja

 


Multihuls - Multihulls


 2  Deelnemers  Texel Rating

ZeilnoNaamTexel ratingSpi
NED 92017 MAWAKU
Trimaran 9.20
114,00 Ja
2004 Cotopaxi
Multihuls
115,00 Ja

 


ORC - 1


 19  Deelnemers  ORC ToT Offshore

ZeilnoNaamGPHToT-IToT-OSpi
NED 175 BLUE HAT
Lutra 52.5
529,3 1,1383 1,1342 Ja
5530 BIG FINGERS
Rogers 38
567,2 1,0716 1,0582 Ja
7066 Cool & the Gang
MAXFUN 35
568,5 1,0608 1,0563 Ja
NED 6628 Explorer
X-Yacht 482
570,4 1,0560 1,0526 Ja
6101 FANION
First 40.7
602,7 1,0025 0,9967 Ja
488 OUTLAW
IMX-38
609,8 0,9929 0,9852 Ja
7167 MX Sense
X-412
611,5 0,9871 0,9820 Ja
NED 5620 Levante
F & F 110 DDK
611,9 0,9838 0,9820 Ja
3970 THE FOX
X-412
612,3 0,9866 0,9804 Ja
6869 Pier 10
Comfortina 42x2.10
613,0 0,9760 0,9788 Ja
9006 CORNISH COVE
Lightwave 395
617,3 0,9742 0,9724 Ja
6865 J.ACTION
J-109
617,7 0,9770 0,9724 Ja
6938 OXYGEN
X-362 sport
628,6 0,9637 0,9554 Ja
NED 6935 GBR-1
Jeann. One Design
628,7 0,9611 0,9554 Ja
7117 PA'X
X-402x2.1
629,0 0,9585 0,9539 Ja
NED 6854 TWISTER
First 42S7
638,9 0,9318 0,9404 Ja
NED 4456 MAD MAX
First 41 S 5
641,2 0,9294 0,9360 Ja
663 FIXIT
X-99
643,8 0,9402 0,9331 Ja
5273 PATHFINDER
Selection
644,0 0,9368 0,9317 Ja

 

 

klasse naam boot voornaam achternaam Merk type
           
IMS Cool red Coert Kool Spirit 36s
2 Fanion John de Vaan Beneteau First 40.7
3 SEA GODDESS Johan van Leeuwen Hanse 411
4 The Fox Victor Lendering X-Yachts X-412
           
MH Cotopaxi Michael Lommers Libarator Libarator 53
2 MAKWAKU Klaas Parrel Dragonfly 920 Trimaran
           
ORC Alizée Aart Pouwe Beneteau First 36.7
2 Amphitrite Marinus Smedema Hallberg-Rassy 36
3 Big Fingers Bram Boerkool Rogers W38 W38
4 Broersbank Hendrik Jan Onnes Breehorn Breehorn 44
5 Brut Erik Jan Donk Baltic Baltic 37
6 Ciel Bleu Edwin van Ginkel Beneteau First 40.7
7 Cool & the gang alex de bruijn Maxfun maxfun 35
8 Coppelstock Frans Snieders Wauquiez Chance 37
9 Cornish Cove Willem van Dolder Oyster lightwave 395
10 DA CAPO Maarten Russchen Grinde Sloep
11 DJAMBO Rem Schuijt Nautor SWAN 38
12 Excession Willem Stam X-Yacht IMX-38
13 Explorer Peter Melssen X 482
14 Explosion Bonno Hylkema Dymanic 37
15 Fifty-Fifty Guus Jansen FF FF95
16 FIXIT ROEL YSEWYN X-yacht X-99
17 Frequent Flyer Gerben Bos FF FF 95
18 GBR-1 Arnaud Vincent Jeanneau One Design 35
19 Inspirit Klaas Jan Kroon Spirit Spirit 32
20 J-ACTION Bart Desaunois J-109 J-109
21 Jeanine Klaas Huisjes FF FF95
22 Knoodle Thomas Buss Alberg 35 Full Keel Sail
23 Levante Maarten van Oost FF FF110
24 Mad Max Jacqueline Terpstra Beneteau First 41S5
25 Mamabé Maarten Witlox Sigma 33 OOD
26 mXsense Jaap Boender X yacht 412 mk4
27 Outlaw Jan van Veen X-Yacht imx 38
28 Oxygen Erik Koldewijn X-Yacht 362 Sport
29 PAX Arend Jan Velsink X-yachts X-402
30 Pier 10 W. Peterse Comfortina 42
31 Ragazzi Charles Boucher Banner 41  
32 ROSA Fred. W. van der Linde Standfast Scaldis
33 THALASSA Frank Vasen Victoire 933
34 Tintamare Jan Arts Sigma 38
35 Twister Bas Meijer Beneteau First 42s7
36 VAGEBOND Peter van den Driesche Dufour 35 torensloep 1973
37 Zout op mijn Huid Harry Peterse Winner 9,5
           
TOUR Blue InQ Andre Veen Elan 40
2 Bon Bini Floris Vos Contest 35S
3 Cantine Peter Trutmans Contest Contest 36
4 Dads Fun Too Menno Smits ETAP 30i
5 FiXedmarus Remmert Harskamp Baron 135 135
6 HAVANA Bas Rasker Dufour Classic 36
7 Iced Tea II Dirk Stibbe Beneteau Oceanis 411
8 Jonas Falco vanVloten   Yawl
9 Kalliope Robert Das Winner 9,5
10 Kerewin Peter Elmers Noorse Jol Spits gat
11 La Barraka Guido Colijn Jeanneau sunfast 37
12 Nanna H. Corver vindo vindo 55
13 Papegaaiduiker Henk Keuch Puffin Zeilkotter
14 PIM Hans Petiet Jeanneau DS
15 Red Arrow Carly Giezen Genosea Waarschip 36 LD
16 Salina Tjalling Haisma Compromis 777
17 Seaborne Henny Hendriks Hallberg Rassy 42F
18 TRITON Peter de Ruyter Kievit 10,5
           

Uitslagen Challenge Cup 2003.

Uitslag ORC - 1&2 ORC ToT Inshore

 

PlaatsZeilnoNaamPuntenRace 1race 2
1 NED 1250 COLOMBE
Swan 441
2,0 1 1
2 NED 6704 SWEEPSTAKE
Sentijn 11.33
7,0 5 2
3 NED 6628 Explorer
X-Yacht 482
8,0 3 5
4 NED 6046 Xanzibar
X 412
10,0 2 8
5 NED 7004 WATERNIMF
Bavaria 44x1.95
12,0 8 4
6 9006 CORNISH COVE
Lightwave 395
13,0 7 6
7 NED 6775 REDAN
Dehler 39
15,0 6 9
8 NED 4362 PUPPET
X-372x2.00
19,0 4 15
9 NED 6192 MONTY
Centurion 47
26,0 9 17
10 NED 6854 TWISTER
First 42S7
29,0 dnf 3
11 NED 7035 Aquajoy
M & W 12.24
33,0 dnf 7
12 6938 OXYGEN
X-362 sport
36,0 dnf 10
13 NED 3773 SQUIFFY
FF-110
37,0 dnf 11
14 NED 4656 FRIENDLY FACE
F & F 110 DK
38,0 dnf 12
15 NED 5620 Levante
F & F 110 DDK
39,0 dnf 13
16 NED 5325 QUINTUS
Dehler 43 CWS
40,0 dnf 14
17 NED 4456 MAD MAX
First 41 S 5
42,0 dnf 16
18 NED 6935 GBR-1
Jeann. One Design
44,0 dnf 18
19 NED 6338 WHITE MAGIC
Sun Magic 44
52,0 dnf dns
19 NED 3 BIERKAAI
Lutra 40
52,0 dnc dnc
19 NED 3750 STAG
One Off
52,0 dnc dnc
19 1256 XERES
X-562
52,0 dnc dnc
19 1305 MYTACK
Swan 39
52,0 dnc dnc
19 5530 BIG FINGERS
Rogers 38
52,0 dnc dnc
19 NED 7087 BONVIC
Finngulf 44x2.35
52,0 dnc dnc

 


Uitslag ORC - 3, 4 &5 ORC ToT Inshore

 

NoZeilnoNaamPunten12
1 NED 7070 COOL RED
Spirit 36 DD
2,0 1 1
2 NED 5216 JEANINE
F&F 95
9,0 2 7
3 NED 6607 PHOENIX
X-332
25,0 dnf 2
4 NED 5768 DOUBLE AXION
X 342
26,0 dnf 3
5 NED 2436 CELESTINE
Shamrock 30
27,0 dnf 4
6 NED 584 LUCIFER
PION (OOD)
28,0 dnf 5
7 NED 5900 DJAMBO
Swan 38
29,0 dnf 6
8 NED 5087 FIFTY FIFTY
F & F 95
31,0 dnf 8
9 NED 6485 ILONA
Oceanis 361x1.55
32,0 dnf 9
10 5958 INSPIRIT
Spirit 32 * 1.80
33,0 dnf 10
11 NED 6610 Binkie Toy
First 305
34,0 dnf 11
12 NED 3525 MAMABE
Sigma 33
35,0 dnf 12
13 NED 5903 COPPELSTOCK
Chance 37
36,0 dnf 13
14 6166 LEDI MAMAER
Dufour 35 Classic
37,0 dnf 14
15 NED 7021 GREEN WHALE
Grinde820x1.70
38,0 dnf 15
16 NED 6146 ZEGER
Victoire 1044
39,0 dnf 16
17 NED 6621 Amphitrite
Halberg Rassy 36
46,0 dnf dnf
17 NED 2775 ZEEKRAAL
Piewiet 930
46,0 dnf dnf
17 6789 MELODIE
Jeanneau Melody
46,0 dnf dnf
17 NED 7105 PRESTO
GRANADA 35
46,0 dnc dnc
17 NED 6622 KADANS
Comfortina 32x1.45
46,0 dnc dnc
17 NED 1558 MUSTANG
Elisa
46,0 dnc dnc

 


Uitslag SW SW factor

 

NoZeilnoNaamPunten12
1 6 Red Arrow
Waarschip 36 LD
4,0 1 3
2 2 Nixe
Impala 33
12,0 dnf 1
3 10 Seaborne
Halberg Rassy 42
13,0 dnf 2
4 7 Bon Bini
Contest 35 s
15,0 dnf 4
5 1 Donders
Catalina 36
22,0 dnf dnf
5 4 Kerewin
Noorse jol 41
22,0 dnf dnf
5 5 Wilro 1
Bavaria 38
22,0 dnf dnf
5 8 Vision Quest
Collin Archer 31
22,0 dnf dnf
5 3 Rapideau
C&C 30e
22,0 dnf dnc
5 327 Homer
Bavaria 34
22,0 dnc dnc

 


Uitslag Multihuls - Multihulls Texel Rating

 

NoZeilnoNaamPunten12
1 216 Chogogo
Multihuls ???????
2,0 1 1
2 15 Aquarius
Multihuls ??????? 33 ft
5,0 2 3
3 9 Samax
Multihuls F 27
8,0 dnf 2
4 NED 92017 MAWAKU
Trimaran 9.20
12,0 dnf dnc
5 215 Frank's Wild Years
Multihuls ????????????
12,0 dnc dnc

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.019
Copyright 1986 - 2003, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW:
http://www.zw-scoring.nl/

 

 
supporters

logo IYCA.jpgMovingIntelligence.pngsupporter-gaastra.pngsupporter-Schmidt.png